PL13 - 13th Polish Company
Mobility Mesh - implant "Klasowy" - Wersja do druku

+- PL13 - 13th Polish Company (http://pl13.com.pl)
+-- Dział: PORADNIKI I GRA (http://pl13.com.pl/forum-142.html)
+--- Dział: Poradniki (http://pl13.com.pl/forum-75.html)
+---- Dział: System Implantów (http://pl13.com.pl/forum-164.html)
+----- Dział: Poradniki dotyczące poszczególnych implantów (http://pl13.com.pl/forum-165.html)
+----- Wątek: Mobility Mesh - implant "Klasowy" (/thread-2294.html)Mobility Mesh - implant "Klasowy" - Uziriel2796 - 12-10-2018

Mobility Mesh należy do rodziny implantów "Klasowych". Oznacza to, że szansa na wydropienie go wynosi ok. 0,33%. Można zdobyć go również poprzez wytworzenie go w menu "Craft Implants", gdzie taka operacja kosztuje gracza 1750 ISO-4.

Mobility Mesh może być użyty wyłącznie przez jedną klasę postaci, którą jest Heavy Assault. Redukuje on nieco używanie umiejętności HA poprzez zmniejszenie kary do prędkości postaci, która porusza się z włączoną tarczą. Umiejętnością Specjalną implantu jest zwiększenie bazowej prędkości sprintu podczas używania tarczy HA.

- Poziom 1 - redukcja kary do prędkości poruszania się o 15%,
- Poziom 2 - redukcja kary do prędkości poruszania się o 17%,
- Poziom 3 - redukcja kary do prędkości poruszania się o 20%,
- Poziom 4 - redukcja kary do prędkości poruszania się o 25%,
- Poziom 5 - redukcja kary do prędkości poruszania się o 25% + Umiejętność Specjalna

Mobility Mesh pozwala postaci na nieco szybsze poruszanie się z włączoną tarczą, dzięki czemu np.: uciekając od wroga nie będziemy tak bardzo spowalniani przez tarczę i można zaryzykować jej włączenie, bez obaw o to, że nie zdążymy się schować. Lepszym jednak zastosowaniem jest zwiększenie prędkości poruszania się postaci na boki podczas strzelania. Dzięki temu możemy nieco utrudnić komuś celowanie, a przy włączonej tarczy ten bonus naprawdę może ocalić życie. Z drugiej jednak strony bonus nie jest aż tak duży, by implant był na tej klasie postaci obowiązkowy.

Podsumowanie: jeżeli chcemy, by nasz HA był nieco bardziej mobilny podczas strzelania, możemy zaryzykować wyekwipowanie Mobility Mesh. Nie mogę go jednak polecić każdemu - zdecydowanie nie jest to implant, który robi dużą różnicę w gameplayu i jest dosyć sytuacyjny.

Ocena

Heavy Assault - 4/10, ponieważ daje pewną przewagę podczas strzelania z biodra z włączoną tarczą, ale bonus jest zbyt mały, by zmuszać się do wybierania pomiędzy tym implantem, a innymi, takimi jak Assimilate, Battle Hardened itd.