PL13 - 13th Polish Company
Update - 11.10.18 / 15:00 - Wersja do druku

+- PL13 - 13th Polish Company (http://pl13.com.pl)
+-- Dział: FORUM GŁÓWNE (http://pl13.com.pl/forum-48.html)
+--- Dział: Informacje/Newsy (http://pl13.com.pl/forum-49.html)
+---- Dział: Newsy z gry oraz Outfitu (http://pl13.com.pl/forum-51.html)
+---- Wątek: Update - 11.10.18 / 15:00 (/thread-2291.html)Update - 11.10.18 / 15:00 - Uziriel2796 - 11-10-2018

Dziś o 15:00 na serwery trafi update Halloweenowy. Spodziewany czas trwania przerwy to 3 godziny.


Lista zmian

1. Do końca października będzie dostępny event Halloweenowy. Jak zwykle udostępniona zostanie dyrektywa eventowa (z nowymi nagrodami), nowe wyzwania do niej, a także pojawią się dynie i będzie można zbierać z nich nasionka, za które kupić będzie można maski dla postaci oraz klaksony do pojazdów. W tym roku nasiona będzie można zdobyć również za ukończenie kolejnych poziomów dyrektywy oraz wszelkie eventy i alerty.

[Obrazek: pXM31LX.jpg]

Tegoroczne wyzwania to zostały zawarte w tym wątku.

2. Nowy serwer - SolTech. Gracze mogą tam tworzyć postacie, a w późniejszym terminie zostanie dodana czasowa możliwość przeniesienia postaci z serwera Connery. Serwer znajduje się w Tokio, więc raczej nie pogramy Smile

3. Wprowadzono kilka usprawnień dotyczących połączenia gry z serwerami oraz ogólnej płynności gry. Są jednak czysto spekulatywne, więc mogą różnie działać.

4. Aerial Anomalies - gdy się pojawiają, wysłane zostają do graczy powiadomienia o nowej misji i blokowane są w tym czasie powiadomienia o innych misjach. Znacznik misji pojawi się przy ostatnio dodanej anomalii. Frakcja, która zdobędzie bonus, zostanie powiadomiona o tym poprzez specjalny komunikat. Poprawiono działanie obniżki ceny pojazdów lotniczych po evencie. Obniżka 20% nie będzie się również pojawiać na menu dostępnym pod klawiszem TAB. Dodatkowo zmieniono działanie anomalii i teraz, gdy jedna z nich będzie wygasać, druga pojawi się około 20 sekund wcześniej.

5. Dodano nowy typ alertu - Unstable Meltdown. Wywoływany jest, gdy następuje alert zamykający kontynent, a populacja graczy na nim jest nie większa niż 150 osób. Alert rozgrywany jest wtedy na ograniczonej ilości placówek.

6. Dodano nową rzadką nagrodę do puli alertowej - NS-AM8 Shortbow. Jest to wersja NS-AM7 Archer na bliższy dystans, która posiada mniejsze celowniki, szybsze przeładowanie oraz szybsze umieszczanie pocisków w komorze. Posiada za to mniejszy magazynek. By ją zdobyć, należy posiadać Archera i grać przez przynajmniej 90% alertu.

[Obrazek: 1qb0Jqo.png]

7. Wyłączono tutorial dla nowych graczy, ponieważ Devsi chcą naprawić kilka nieudogodnień.

8. UI:

- paczki inżyniera nie zasłaniają już terminali na minimapie,
- twój obecny spawnpoint posiadać będzie inny znacznik na mapie,
- zmiany graficzne dla ribbonek broni,
- zaktualizowano personalny waypoint tak, by pasował lepiej do innych,
- dodano kilka wiadomości do umiejętności pojazdów, opartych na korzystaniu z energii (np. turbo),
- indykatory bounty pokazują teraz, w którą stronę obrócony jest gracz,
- dodano banner, za pomocą którego Devsi będą chcieli informować graczy o nowych alertach, eventach itd. Pierwszym użyciem ma być event Halloweenowy,
- gracze mogą teraz korzystać z komend /leavechannel oraz /joinchannel by opuszczać i dołączać do chatów głosowych w grze:

/leavechannel squad
/leavechannel platoon
/leavechannel fireteam
/leavechannel leader
/leavechannel proximity

9. Liderzy plutonów ponownie mają dostęp do leader chatu. Naprawiono bugi związane z komendą /platoon, zwiększono dokładność komendy /sitrep, poprawiono działanie ikonek osób, którzy są dowódcami drużyn, dodano możliwość promowania liderów drużyn w taki sam sposób, jak działa to w przypadku składowych i plutonowych.

10. Wraith Flash - zmiany dla cloacku. Ma 5 sekundowe opóźnienie, zwiększono ilość energi o 1/3, a aktywacja niewidzialności zabiera 25% energii.

11. Zmiany dla broni Flasha z tego wątku.

12. Comfort Grip zmniejsza czas potrzebny do schowania broni o 30%. Poprawiono działanie Laserów do broni.

13. Critical Chain

- bonus do prędkości wprowadzania pocisku do komory nie znika po wprowadzeniu pocisku do komory. Dzięki temu implant otrzymał spory buff. Dodatkowo od 3 poziomu zbiera on "szarżę", która pozwala na stackowanie czasu działania do 8 sekund. Dodano także specjalne efekty wizualne w momencie, gdy działa bonus.

14. Dodano decale Outfitowe oraz zbroje dla VS - Rift Knight

[Obrazek: Qnr8Oja.jpg]

15. Znów można kupić membera w grze, naprawiono bug związany z nagrodami za Meltdown Alert, zniżki ASP powinny działać poprawnie, naprawiono błąd, który powodował zużycie umiejętności implantu (np. Electrotech), gdy gracz wyczerpał inne surowce niż własne tarcze, zaktualizowano opis Mine Carrier, zaktualizowano wygląd ribbonek broni ANTa, naprawiono bug, który sprawiał, że bronie używały nie swoich ribbonek, znów można usłyszeć kroki, gdy wróg biegnie z wyciągniętym nożem (cichobiegi deactivated).