PL13 - 13th Polish Company
Update - 26.07.17/ 15:00 - Wersja do druku

+- PL13 - 13th Polish Company (http://pl13.com.pl)
+-- Dział: FORUM GŁÓWNE (http://pl13.com.pl/forum-48.html)
+--- Dział: Informacje/Newsy (http://pl13.com.pl/forum-49.html)
+---- Dział: Newsy z gry oraz Outfitu (http://pl13.com.pl/forum-51.html)
+---- Wątek: Update - 26.07.17/ 15:00 (/thread-2075.html)Update - 26.07.17/ 15:00 - Uziriel2796 - 26-07-2017

No i mamy od groma zmian!

1. Od dziś będzie zamknięte 2 lub 3 kontynenty. Musi być co najmniej od 600 do 900 graczy na serwerze, by otwarty był drugi kontynent. Koniec z ghostcapami.

2. Zmiany na Indarze - Indar będzie wyglądał całkowicie inaczej, a na dodatek zostały stworzone nowe połączenia pomiędzy bazami. Oto lista zmian:

- Nowe połączenia pomiędzy:
* Howling Pass i Mao Watchtower
* Mao Southwest Gate i Mao Watchtower
* Tawrich Tower i Tawrich Depot
* Hvar Databank i Hvar Physics Lab

- Poprawa lub zmiana wielu placówek na Indarze:
* Palisada otrzymała więcej osłon i usunięto unoszące się obiekty,
* Indar Bay Point został oczyszczony z piasku i roślinności w budynkach, dodano jeden most na północy i więcej osłon w okolicach tych mostów.
* Tawrich Recycling posiada teraz punkt na środku placówki, a nie na zachodzie, w dużym budynku. Zniknęła droga na południe od spawna oraz dodano sporo osłon dla piechoty.
* NS Secure Data Lab ma teraz spawn, z którego widać punkt, a także zwiększoną ilość osłon dla piechoty, tak, by pojazdy nie mogły już łatwo zabijać każdego, kto wyjdzie ze spawna.
* Regent Rock Garrison otrzyma skrawek terytorium na południowym zachodzie, gdzie będzie można budować, a także ułatwi ruch ze Scarred Mesa Skydock.
* NAJWIĘKSZA ZMIANA - The Crown odciął pojazdy od dostępu do zachodniego klifu (od TI Alloys), a także zwiększono ilość osłon na wschodnim moście (od Palisady). Północny klif wygląda teraz inaczej - są tam drogi, osłony i punkt do przejmowania tylko za pomocą pojazdów. Nie ma już punktu B na moście od strony Crossroads Watchtower. Został on przeniesiony pod ziemię. Można wejść do niego od południa i wschodu. Przeniesiono też punkt z mostu na wschodzie, na klif na wschodzie. Przy jednoczesnym zwiększeniu osłon w tamtym rejonie oraz usunięciu skoczni, wydaje się, że teraz punkt C będzie do przejmowania dla ludzi, którzy zrzucają się z samolotów. Działa też drugi pad dla pojazdów w wieży. Dodano drogę z Crowna na TI Alloys, co ma zwiększyć przepływ walk. Ammo Tower zasłania pojazdy wyjeżdżające z południowego pada i nachylono południowe zbocze tak, by 1 pojazd nie blokował już wyjazdu.
* TI Alloys wygląda teraz zupełnie inaczej wraz z terytorium wokół. Zmieniono budynki, pad, spawn tak, by ułatwić robotę broniącym, przy jednoczesnym zwiększeniu osłon dla atakujących. Na północnym stoku dodano osłony, budynek z punktem jest większy, niż obecny, na południu można teraz rozłożyć Sundki w wielu miejscach, które się do tego nadają, a wschód otrzymał osłony od ognia z Crowna.
* Indar Eastern Warp Gate otrzymał drogę, którą dużo szybciej dojedziemy na południe mapy.
* Indar Comm. Array otrzymał drogę na północy, a także sporo osłon.
* Dahaka Southern Post więcej osłon w budynku z punktem i na pólnocy, wschodzie oraz południu bazy. Otrzymała także nowe miejsce na sundka, na południe od bazy.
* Crimson Bluff Tower punkt z Toweru został przemieszczony do budynku na północy.
* Feldspar Canyon Base punkt z Towery został przemieszczony do budynku na południu.
* Allatum, Rashnu, and Suarva BioLabs otrzymały sporo osłon dla piechoty, pojazdów, a także poprawę performancu podczas dużych walk.
* Seabed Listening Post Pad dla pojazdów a także punkt i spaw zostały przeniesione. Spawn i pad znajdują się teraz na północy bazy, a punkt pomiędzy dwoma budynkami w kształcie litery "L". Baza wygląda inaczej, niż dotychczas i jest na niej więcej osłon dla piechoty, pojazdów, nowe drogi, a także garaż dla pojazdów tam, gdzie był wcześniej pad.
* Howling Pass zmieniono wschodnią część bazy tak, by walka tam była przyjemniejsza dla obu stron. Na północy bazy znajduje się teraz garaż dla Sundka i ruiny, które mają w zamiarze chronić piechotę. Punkt A przeniesiono do zachodniego budynku z generatorem, a same generatory do budynków na zewnątrz placówki.
* Indar Excavation Od południa biegnie nowa droga do punktu oraz dodano garaż dla sundka na północnym wschodzie.

3. Nowa broń - NS-45 Pilot jest teraz dostępna do kupienia. Bardzo mocny pistolet i dobry dla osób początkujących.

4. Nowe skórki do broni - Hotwave, które można kupić razem z takimi brońmi, jak Decimator, Gorgony czy NS-11A

5. Nowa Dyrektywa - Mayhem Directive. Można ją wypełnić, robiąc Auraxium na broniach Ravenous i Hotwave. Nagrodą jest mosiężny pistolet NS-45 Pilot.

6. Harasser ma zmienione przyśpieszenie, które jest łatwiejsze w kontrolowaniu (słabe Sad ).

7. Zmiany w piechocie - Tarcze zaczynają się regenerować po 6 sekundach, a nie po 10. Tarcze inżyniera po 4. Ładują się za to wolniej, bo zamiast obecnych 4 sekund, trwa to 6 sekund.

8. Advanced Shield Capacitor - zmniejsza teraz czas regeneracji tarcz, zamiast czasu potrzebnego, na rozpoczęcie tego procesu.

Rank 1: Shields regen over 4 sec.
Rank 2: Shields regen over 3.75 sec.
Rank 3: Shields regen over 3.50 sec.
Rank 4: Shields regen over 3.25 sec.
Rank 5: Shields regen over 3 sec.

9. Infravision - będzie teraz lepiej widać, przy zwiększony oświetleniu.

10. Pozmieniano wygląd Jetpacków Light Assaulta. Będą wyglądać inaczej.

11. C4 nie będzie się więcej unosić za pojazdem, który się porusza. Jak się przylepi, to się przylepi.

12. Nomad Armor może być teraz kupowany na poszczególne klasy.

13. Wypuszczono dodatki wizualne do ANTa, pancerze na VS, hełmy na NC (Kontra), oraz na MAXa TR.

14. Naprawiono wiele bugów.

To wszystko. Zmian jest wiele, ale ogarniemy Smile


RE: Update - 26.07.17/ 15:00 - Uziriel2796 - 26-07-2017

Update ma potrwać maks. 3 godziny.


RE: Update - 26.07.17/ 15:00 - RachitynowyJoe - 26-07-2017

Może indarside będzie mniej paskudny do przeżycia Big Grin. A zmiany do c4 to ciekawe jak im wyjdzie... nie oszukujmy się, clientside mocno Big Grin


RE: Update - 26.07.17/ 15:00 - Uziriel2796 - 26-07-2017

Kopiowałeś z Fejsa, czy na fejsa? Tongue