PL13 - 13th Polish Company
Playtest na serwerze testowym - Hełm Analyst do zdobycia! - Wersja do druku

+- PL13 - 13th Polish Company (http://pl13.com.pl)
+-- Dział: FORUM GŁÓWNE (http://pl13.com.pl/forum-48.html)
+--- Dział: Informacje/Newsy (http://pl13.com.pl/forum-49.html)
+---- Dział: Newsy z gry oraz Outfitu (http://pl13.com.pl/forum-51.html)
+---- Wątek: Playtest na serwerze testowym - Hełm Analyst do zdobycia! (/thread-2039.html)Playtest na serwerze testowym - Hełm Analyst do zdobycia! - IICzern - 26-04-2017

[Obrazek: quFFNjt.jpg]
Analyst Helmet w wersji VanuTym razem będą testowane zmiany wprowadzone w 3 ostatnich łatkach. Przede wszystkim balans między pojazdami naziemnymi oraz pojazdami i piechotą. Testowana będzie również nowa wersja bazy Ti Alloys.

Hełmy będą rozdawane za uczestnictwo. Wystarczy zalogować się kontem na którym chce się je dostać i być aktywnym przez czas trwania testu. Nagroda może pojawić się z kilkudniowym opóźnieniem. Analyst Helmet jest na stałe przypisany do konta i jest dostępny na wszystkich frakcjach i postaciach, nawet tych stworzonych później.

Odbędą się dwa testy:
  • Środa 22:00 - 24:00 - Amerish, testowanie zmian pojazdów
  • Czwartek 23:00 - 24:00 - indar, testowanie zmian pojazdów i Ti Alloys

Dostęp do serwera testowego wymaga pobranie i zainstalowanie innej wersji gry,
link do pobrania tutaj. Po zainstalowaniu polecam przekopiowanie plików useroptions.ini i inputprofile_user.xml z normalnej wersji Planetsidea żeby mieć te same ustawienia co zazwyczaj. Przypominam by zalogować się na to samo konto na którym chce się otrzymać nagrody.

Na naszym Teamspeaku będzie wyznaczony kanał dla osób biorących udział w testowaniu. Playtest w środę pokrywa się nieco z operacją pancerną, dlatego chętnym na oba wydarzenia polecam pobranie i ustawienie klienta testowego wcześniej. Dla zaoszczędzenia czasu warto też wcześniej przygotować sobie trzy postacie z ulepszonymi pojazdami Harasser, Sunderer, Lightning, Vanguard, Prowler i Magrider.


RE: Playtest na serwerze testowym - Hełm Analyst do zdobycia! - WujeQ - 26-04-2017

Mogli dać wkońcu inny hełm a nie cały czas to samo.


RE: Playtest na serwerze testowym - Hełm Analyst do zdobycia! - ViikerianLancer - 26-04-2017

No i kicha, mamy 22:01 a ja dopiero wróciłem Sad