PL13 - Największy Polski Outfit PlanetSide 2
Update - 30.03.17 - Wersja do druku

+- PL13 - Największy Polski Outfit PlanetSide 2 (http://pl13.com.pl)
+-- Dział: FORUM GŁÓWNE (http://pl13.com.pl/forum-48.html)
+--- Dział: Informacje/Newsy (http://pl13.com.pl/forum-49.html)
+---- Dział: Newsy z gry oraz Outfitu (http://pl13.com.pl/forum-51.html)
+---- Wątek: Update - 30.03.17 (/thread-2012.html)

Update - 30.03.17 - Uziriel2796 - 03-30-2017

Znowu coś się dzieje! Zmiany są całkiem duże (Nowy system Implantów!), więc postanowiłem w skrócie opisać wam co i jak:

1. No dobra, napisałem już to, ale trzeba powiedzieć coś więcej, na temat nowych Implantów.
- jest on całkiem nowy - to nie zmieniony stary system. Implanty będą całkiem odmienne i jak to określają twórcy - mniej irytujące.
- nie ma już energii do zasilania. Zamiast tego można będzie je kupować na stałe za pomocą waluty ISO-4.
- stare implanty zostaną zamienione w tą walutę. Jeżeli odkładaliście je, to dobrze zrobiliście.
- 2 implanty na start: safeguard i target focus
- paczki z implantami można będzie kupić za walutę z gry lub za dragon balle

2. Implanty to:
- Target Focus - pokazuje zdrowie celu i zwiększa długość wstrzymywania oddechu.
- Safeguard - zmniejsza obrażenia, które otrzymujesz po tym, jak zostałeś podniesiony przez medyka.
- Ammo Printer - uzupełnia twoją amunicję (także amunicję twojego pojazdu!).
- Assimilate - zadawane headshoty sprawiają, że regeneruje ci się tarcza.
- Battle Hardened - to akurat stare. Zmniejsza trzęsienie się broni w momencie, w którym jesteś pod ostrzałem lub blisko wybuchu.
- Vampire - odnawia zdrowie, jeżeli zabijesz kogoś atakiem wręcz.
- Catlike - zwiększa prędkość poruszania się podczas crouchingu (poruszanie się za pomocą kucania)
- Sweeper HUD - pokazuje odległość od celu i spotuje materiały wybuchowe w pobliżu.
- Safe Fall - zmniejsza obrażenia od upadku z wysokości.
- Regeneration - przywraca zdrowie, jeżeli znajdujesz się po za walką (opóźniona regeneracja zdrowia).
- Counter-Intelligence - spotuje wroga, który zadał ci obrażenia. Informuje cię, gdy ktoś cie zespotuje.
- Minor Cloak - stajesz się niewidzialny, jeżeli się nie poruszysz przez pewien okres czasu.

3. Bariera dla inżyniera - zamiast wieżyczki inżynier będzie miał możliwość wyposażenia się w Hardlight Barrier. Jest to osłona, która zapewnia ochronę od stóp do klatki piersiowej. Dyrektywa również jest przypisana do Inżyniera i polega na tym, że jeżeli ktoś zadał obrażenia twojej barierze i zginął, to zyskujesz punkt.

4. Spartan Armor (seria) dla NC - bardzo ładne pancerze dla naszej frakcji (w końcu!). Czas odstawić jedzenie i zbierać na wygląd. Big Grin

5. Bunkry są i są zajebiste (przepraszam jeżeli kogoś uraziło nawiązanie). Od dziś w bunkrach znajduje się panel dla piechoty.

6. Pomniejsze zmiany w konstrukcjach.

7. Nerf wieżyczek przeciwpiechotnych zasilanych modułem AI.

8. Noże otrzymały sporo nowych animacji.

9. Można dekonstuować C4 (!!!)

10. Naprawa kilku bugów.

11. Nowe bugi (tak, są już wymienione Big Grin )

Dodatkowe informacje (które pominąłem albo nie było ich w notce o updatecie).

1. Orbital Strike - nie zauważyłem Tongue Jest to potężna broń przeciwko konstrukcjom. Naładowany, może być zabrany z bazy w celu przeniesienia go w inne miejsce i powoduje wielkie obrażenia przeciwko strukturom, a na dodatek przesuwa pojazdy (a raczej wywala je kilkadziesiąt/set metrów dalej).

2. Zmiana w kolejkach - Faction continent population imbalance threshold from 15% to 10%.

3. Wieżyczki na Crownie, od strony TI Alloys i Crossroads Watchtower będą teraz przeciwpiechotne, a nie przeciwpancerne.

4. Dodano połączenie na Esamirze z Rime Analytics do Eisy Mountain Pass. Teraz atakując Tech Planta nie trzeba będzie przejmować Mattersona lub Saerro, jeżeli atakujesz od północy.

RE: Update - 30.03.17 - Tryumfator - 03-30-2017

9. Można dekonstuować C4 (!!!)

To się przyda i to bardzo.

RE: Update - 30.03.17 - BiotykNC - 03-31-2017

I jak update? Da się grać?
Ktoś już widział orbital strike?

RE: Update - 30.03.17 - RachitynowyJoe - 03-31-2017

JA jeszcze się nie zalogowałem bo to chyba wczoraj o północy się skończyło updejtować

RE: Update - 30.03.17 - Uziriel2796 - 03-31-2017

Nom. Nie wiedziałem, że OS (Orbital Strike) jest taki mocny. Dzisiaj jak jebłem w bazę, to zniszczył wszyściutko do gołej ziemi.

RE: Update - 30.03.17 - Uziriel2796 - 03-31-2017

Ale i tak najbardziej to się cieszę z tego połączenia z Rime do Eisy. Do tej pory ten WARP na północnym zachodzie był najbardziej upośledzony, jeżeli chodzi o zdobywanie terytorium. Teraz się to zmieni. No i Rime zyskał na wartości. Dzięki temu o tamten rejon będzie trzeba się bić, a nie ghostcapować.