PL13 - Największy Polski Outfit PlanetSide 2
Rozwój Delty i sesje treningowe - Wersja do druku

+- PL13 - Największy Polski Outfit PlanetSide 2 (http://pl13.com.pl)
+-- Dział: PL13 - SPRAWY WEWNĘTRZNE (http://pl13.com.pl/forum-32.html)
+--- Dział: Kompetetywna gra (http://pl13.com.pl/forum-114.html)
+---- Dział: Delta (http://pl13.com.pl/forum-107.html)
+---- Wątek: Rozwój Delty i sesje treningowe (/thread-1729.html)

Strony: 1 2

Rozwój Delty i sesje treningowe - RachitynowyJoe - 09-02-2016

--- Rozwój Delty ---

Jednym z dwóch filarów Delty jest rozwój zarówno osobisty jak i oddziału. Sam rozwój jest podzielony na etapy:

[1] Polepszenie koordynacji oddziału oraz podwyższenie możliwości członków
Na ten etap przede wszystkim będzie składało się:
 - opracowywanie i ćwiczenie zagrywek delty
 - ćwiczenie umiejętności personalnych jak celność oraz poruszanie się
 - komunikacja oraz przwidywanie potrzeb oddziału

Po tym etapie oddział powinien znać wszystkie zagrywki z zagadnienia szturmu, obrony punktów oraz technik poruszania się po placówkach. Indywidualne możliwości każdego członka powinny być na satysfakcjonującym poziomie.

Jak poznamy, że ten etap jest zakończony:
[-] Wszyscy członkowie na swoich ulubionych klasach są w stanie walczyć na równi z dowódcą podczas treningów
[-] Dysponujemy satysfakcjonującą koordynacją przy ataku i obronie
[-] Poruszamy się po mapie szybko i sprawnie (redeploy i spawn całego oddziału poniżej 20s)
[-] Średnie K/D oddziału z akcji powyżej 2

[2] Wprowadzenie taktyk gry pojazdami, koordynacji z nimi oraz taktyk działań razem z większą grupą przeciwników i sojuszników
Na ten etap przede wszystkim będzie składało się:

- koordynacja działań z innymi outfitami
 - zapewnianie wsparcia pancernego/powietrznego/piechotnego
 - ćwiczenie taktyk "rozbijania" zergów i kontrolowania przepływu przeciwników

Po tym etapie powinniśmy być w stanie radzić sobie w dowolnym środowisku i proporcjach przeciwników. Oraz nawiązać parę całkiem spoko przyjaźni z innymi outfitami.

Jak poznamy, że ten etap jest zakończony:
[-] Wszyscy członkowie na dowolnym pojeździe są w stanie walczyć na przywoitym poziomie podczas treningów
[-] Potrafimy dobrze zidentyfikować słabe punkty obony przeciwnika i je wykorzystać
[-] Czas zbiórki sprzętu poniżej 40s
[-] Wypracowane dobre kontakty z innymi outfitami

[3] ... To be continued
Najpierw skupmy się na pierwszych dwóch. Na temat trzeciego pogadamy później

Każdy z tych etapów nie wyklucza poprzedniego, tak więc rzeczy ćwiczone w pierwszym będą dalej używane i praktykowane w kolejnych.

--- Sesje treningowe oraz rozwój osobisty ---

Po każdej delcie będą odbywać się krótkie (max 30 minutowe) sesje treningowe na których będzie trenować i opracowywać zagrywki oraz ćwiczyć osobiście. Tematyka tych szkoleń będzie dotyczyła poszczególnych zagrywek jak i sposobu poruszania się po placówkach.
Rozwój osobisty będzie w początkowych fazach skupiał się na treningu celności i mechaniki poruszania się.
W zdecydowanej większości treningi będą odbywać się na zamkniętym serwerze Jaeger. Aby dowiedzieć się więcej czym jest Jaeger patrz tutaj: http://pl13.com.pl/thread-1461.html

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - RachitynowyJoe - 04-07-2017

--- Indywidualny Plan Treningowy ---

Ponieważ Delta się rozwinęła do tego stopnia, że stare metody szkolenia są już niewystarczające dlatego wprowadzony zostanie indywidualny plan treningowy dla członków Delty i aspirantów do tego tytułu.

Dlatego też wpisany został dokument gdzie możecie się zobaczyć indywidualne plany treningowe dla każdego członka. Część z was wpierw zostanie oceniona przeze mnie lecz większość z was znam już dobrze. Jak widać wpierw zaczniemy od treningów jeden na jeden oraz lotniczych. W środę po operacji pancernej będzie odbywał się farmrush dlatego wszyscy są wpisani. To samo z Public Pickup czyli publicznymi scrimami.

Jeśli komuś termin nie odpowiada to naturalnie może to zaznaczyć i powiedzieć kiedy mu pasuje innym.

Treningi będą trwać 30 minut oraz odbywać się po operacjach. W przypadku treningu lotniczego nie wymagane jest pójście na Jaeger lecz konta będą i tak zarezerwowane. Dodałem sobie nawet przypomnienie w komórce Big Grin

Zaczynamy od przyszłego tygodnia. Link do dokumentu poniżej:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SkQBH1nQYFYdN9_8vAJpWNpdU_hySE-vxatPbGdbqog/edit#gid=0

Korzyści są oczywiste. Dzięki public pickupowi będziemy mogli przyjrzeć się "prosom". Farmrushe będą uczyć nas zabijać. Indywidualne treningi mają na celu poprawić te elementy gry, które są kluczowe dla wszystkich tych aktywności.

Naturalnie niedzielne treningi także zostają choć w innej formie. Od teraz będziemy się tam skupiać tylko na walkach grupowych(także lotniczych choć ciut później)

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - Kornyk - 04-07-2017

Ty to jesteś Smile

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - RachitynowyJoe - 04-10-2017

Hmmm, wiem, że Harmonogram jest dosyć wymagający ale nie należy się łamać. Przecież można negocjować i zmieniać poszczególne daty.

Dziwi mnie jednak czemu nikt jeszcze nie potwierdził ani nie odwołał żadnego treningu, spodziewałem się jednak jakiejś reakcji. Taki system was satysfakcjonuje, niesatysfakcjonuje?

@Najazd @Pasterz, jesteście na pierwszy ogień więc potwierdzcie waszą obecność lub jej brak. Nie obrażę się na nic ale jednak reakcji wymagam. Te treningi mają na celu zwiększenie tego co możemy osiagnąć.

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - IICzern - 04-10-2017

Ja będę

Ty jesteś zapisany dopiero na przyszły tydzień więc jeszcze spoko. Dodaj odpowiedni kolor jednak.

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - Kornyk - 04-10-2017

RJ czy Ty na pewno dałeś link do ostatecznej wersji ? Big Grin

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - IICzern - 04-10-2017

Właśnie wtf. W twoim dokumencie jestem wpisany na jutro

... link podmieniony ...

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - WujeQ - 04-10-2017

Na czerwono jestem w pracy... chyba że L4 wezmę.

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - IICzern - 04-17-2017

Raczityn, jbc będę jutro wieczorem w grze.

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - Uziriel2796 - 04-17-2017

Będę miał remont w domu, więc nie wiem, jak w tym tygodniu będę działać.

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - RachitynowyJoe - 04-21-2017

hmmm, ponieważ mamy teraz czas CST czyli UTC+2 to public pickup odbywa się o godzinie 23:00. Bardzo późno niestety ale to piątek, dla mnie chyba nawet łatwiej zdażyć.

https://www.reddit.com/r/PS2Cobalt/comments/66oh4k/psb_public_pickups_friday_9pm_utc/

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - Uziriel2796 - 04-21-2017

Za późno. Mi się już wtedy nie chce grać. Ewentualnie jeżdżę Harasserem w tych godzinach, bo to nie wymaga aż takiego skupienia.

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - RachitynowyJoe - 04-21-2017

nie jestem tym szczęśliwy bo wiem, że większość osób nie ma tak jak ja i godzina im robi. Ale kijem wisły...

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - Kornyk - 04-21-2017

Pogięło ich z tą godziną.

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - RachitynowyJoe - 04-24-2017

Dobra, dodałem nowy kolorek(niebieski) dla oznaczania dni gdzie ludzie mogą z czegoś kogoś podszkolić lub brać w czymś udział. JEśli zobaczę, że dwóch ludzi będzie miało kolorekw tej samej dacie to ustawię tam trening, konta też zapewnię. Naturalnie zachęcam też pogadać na ten temat w miarę możliwości.

Dzięki temu zamiast jednego treningu na miesiąc, może będziemy mieli jeden na tydzień.
Także dodałem kolejne daty.

Link do arkuasza: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1SkQBH1nQYFYdN9_8vAJpWNpdU_hySE-vxatPbGdbqog/edit#gid=1577121350

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - Kornyk - 04-24-2017

Na pewno zrobiłeś update? Big Grin

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - RachitynowyJoe - 04-24-2017

tak

RE: Rozwój Delty i sesje treningowe - Uziriel2796 - 04-27-2017

Rachityn, widzę że masz jutro czas, więc musisz mnie wyćwiczyć.